KONST / Oljemålningar / Oljemålning 6583743
nr 658 3743
Osignerad, Figurer i landskap, 1800-tal, 50x65
Kondition: färgbortfall, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
650 kr
måndag 27 september 2010
kl 17:45:52
600 kr
400 kr
600 kr